Pastörize Yumurta

Pastörize Yumurta

Güres Pastörize Sıvı Yumurta, kendi tesislerimizde yetiştirdiğimiz sağlıklı tavuklarımızın, doğal yumurtalarından elde edilmektedir. Son teknoloji makinelerin bulunduğu tesislerimizde üretilen Güres Pastörize Sıvı Yumurta, yumurta sarısı, beyazı ve bütününü içeren, 1 kg’lık gable top ve 5,10 ve  20 kg’lık bag in box ambalajlarla birlikte yüksek kapasiteli endüstriyel kullanım alanları için 500 kg’lık ve 1000 kg’lık Avrupa’dan ithal krom tanklarda satışa sunulmaktadır.

Üst düzey üretim kapasitesine sahip tesislerimizde, günlük 60 ton yumurta pastörize edilebilmektedir. Üretimimizin her aşamasında “insan sağlığı” ön planda tutulmakta, “temiz ve hijyenik” koşullarda, kaliteli üretim yapılmaktadır. Güres Group Yumurta Üretim Tesislerimiz, ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi) ve FSSC 22000 şartlarını sağlamış TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır. Aynı zamanda HELAL sertifikasına sahiptir.

Güres Group, Pastörize Sıvı Yumurtalarını, 0’ C / +4’ C derecedeki frigofirik araçları ile soğuk zincir kırılmadan profesyonel özel dağıtım filosuyla, hijyenik ve sağlıklı olarak tüm Türkiye’deki kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

güres yumurta